اولین تبلیغ کریسمس اروپایی Milka با کارگردانی فیلم Amelie

میلکا حضور کارگردان فرانسوی، ژان پیر ژونه را در اولین کمپین اگهی اروپایی خود درگیر کرده‌است تا به آن رنگ و بویی فانتزی ببخشد.

این آگهی که توسط Wieden & Kennedy آمستردام ساخته‌شده، دوباره در همان شهرک کوهستان تخیلی میلکا، لیلبرگ اتفاق می‌افتد و داستان آن درباره‌ی پسربچه‌ای است که برای زودتر رسیدن روز کریسمس تصمیم می‌گیرد یک ماشین زمان بسازد.
این فیلم در اروپا به نمایش گذاشته می‌شود و تا رسیدن به کریسمس، در اختیار 13 بازار از جمله آلمان، اتریش، لهستان و فرانسه قرار خواهدگرفت.
.#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی


ژونه می‌گوید: “برای اینکه به یک کار تاثرگذار دست یابم، باید از یک داستان خوب شروع کنم، داستانی که دوست دارم، مرا تحت تاثیر خود قرار می‌دهد، باعث خنده‌ی من می‌شود و چیزی که بتوانم پیچیدگی‌ها و سبک خود را به آن اضافه کنم؛ پس ‘ماشین زمان’ ساخته شد. حالا یک داستان مرتبط با کریسمس داشتیم که حال و هوایی عالی داشت، پسربچه‌ای که هدیه‌هایش به اختراعات او کمک می‌کند، یک ماشین فراواقعی و احساسات؛ در یک کلام، همه‌ی چیزهایی که من دوست دارم. همکاری با میلکا و W&K اتفاق خوبی بود و معتقدم این مساله در فیلم نیز به خوبی قابل لمس است. این فیلم، یکی از بهترین تبلیغاتی‌ست که تا به حال ساخت آن را بر عهده داشته‌ام.”.#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی