اولین ساعت مچی هوشمند لویی ویتون مجهز به نرم افزار گوگل

اولین سری ساعت های مچی هوشمند لویی ویتون به نام “Tamour Horizon” با نرم افزار Wear اندروید گوگل کار می کند.
این تازه ترین برند لوکس در دنیا است که یک ساعت مچی هوشمند مجهز به نرم افزار گوگل را روانه بازار می کند. دیگران از جمله “Tag Heuer” و “Montblanc” نیز اقدام به فروش ساعت های مچی هوشمند می کنند. هر یک از ساعت های مچی لویی ویتون شامل یک صفحه می شوند که به برندینگ شرکت می پردازد. در همین حال قطعات فلزی و بند چرمی این ساعت ها از برخی الگو های چرمی خاص و متمایز لویی ویتون پیروی می کنند.
#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی
شبیه دیگر انواع ساعت های هوشمند Wear اندروید، سری ساعت های مچی هوشمند Tamour Horizon لویی ویتون قادر به ایفای نقش یک هشدار دهنده مثل گوشی هوشمند شما هستند که از جمله وظایف مشابه آن ها می توان به دریافت پیام و تماس های تلفنی و امکان کمک به ردیابی تعداد قدم های شما در هر روز اشاره کرد. در شرایط کنونی فرصت دستیابی به نرم افزار های ساعت مچی از طریق app store گوگل و افزودن عملکردی اضافی به ساعت های مچی وجود دارد.

وبسایت لویی ویتون فهر#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانیستی از قیمت های این ساعت های مچی هوشمند را منتشر نکرده اما به گفته نیویورک تایمز قیمت آن ها بین 2450 تا 2900 دلار متغیر است.