برچسب هوشمند چمدان برای مسافران هواپیمایی KLM

آخرین ایده خلاقانه KLM که به صورت یک برچسب هوشمند چمدان است به مسافرین کمک می کند که گردش بهتری در آمستردام داشته باشند.
آژانس هواپیمایی DDB و Tribal Worldwide Amsterdam یک ورژن محدود از یک برچسب چمدان با قابلیت صوتی و مجهز به اسپیکر که دارای یه GPS آفلاین نیز هست را ارائه داده اند. ایده این کار به این صورت است که در زمان پیاده روی یا دوچرخه سواری در شهر نکاتی را در مورد محل های مورد نظرتان در زمان مناسب ارائه دهد.#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی

قصد KLM نه تنها بیان نکات ابتدایی به توریست هاست بلکه اطلاعات مفیدی مانند نشان دادن تقاطع های شلوغ برای دوچرخه سواران و اینکه کجا و کی و چگونه باید دوچرخه خود را قفل کنند و چه موقع باید مراقب جیب بر ها باشند نیز هست. همچنین نکاتی مانند اینکه کجا میتوانند غذای محلی رایگان بخورند یا کجا هنرهای خیابانی آمستردام را ببینند و یا در کجا می توانند دوچرخه یا قایق کرایه کنند از امکانات این برچسب است.این برچسب دارای یک شارژر USB نیز هست که در موقع لزوم می توانند آن را شارژ کنند.بلندگوی این برچسب با دو میزان قدرت صدا کار می کند که برای محیط های شلوغ و پر سر و صدا نیز مناسب است.
سفارش این برچسب به صورت آنلاین و رایگان در ماه سپتامبر جاری (به تعداد محدود) در دسترس مسافرینی که به آمستردام پرواز می کنند خواهد بود.اولین فرمت آن به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود ولی تا پایان سال زبان های چینی،پرتغالی،آلمانی و روسی هم به آن اضافه خواهد شد.