تا سال 2019 تمامی خودروهای VOLVO برقی می شوند

پس از رونمایی از خودروی پرنده در شرکت بالا دستی ، ولوو نیز سعی بر این دارد که از سال 2019 به بعد تمامی خودروهای تولیدی خود را مجهز به یک موتور برقی کند.
ولوو تعهد داده که مابین سالهای 2019 تا 2021 پنج خودروی تمام برقی را رونمایی کند.سه خودرو از این تولیدات برند ولوو و دو خودرو نیز برند شرکت زیر مجموعه آن یعنی polestar خواهد بود.این خودرو ها به صورت خودرو های نیمه هیبریدی و تمام هیبریدی خواهند بود.
این به این معناست که در آینده هیچ خودروی ولوویی وجود نخواهد داشت که موتور برقی نداشته باشد،در واقع خودروهای برقی این شرکت در آینده با خودروهای حال حاضر که با سوخت فسیلی کار میکنند جایگزین خواهند شد.
Håkan Samuelsson مدیر شرکت ولوو این را به نفع مشتری و خواست مشتری و رانندگان می داند و همچنین بر این نظر است که مردم به مرور زمان برای داشتن خودروی برقی تقاضای بالایی خواهند داشت و ما نیز برای تامین این نیاز چه در حال و چه در آینده تلاش خواهیم کرد.باید گفت که این درخواست ها نشانه ای بر پایان یافتن عمر خودروهای با سوخت فسیلی است.این شرکت این هدف را هم تعیین کرده که تا سال 2025 تا یک میلیون خودروی برقی بفروشد و طبق گفته ی مدیر این شرکت بسیار امیدوار و مصمم بر این ایده هستند.
ولوو همچنین در نظر دارد تا سال 2025 صنایعی بدون تولید دی اکسید کربن بسازد.
#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی