لوگوی ورزشکاری که عجیب شبیه AirJordan نایک هست

در کنار دو لوگوی، تیک برای نایکی و 3 خط برای آدیداس، لوگوی Air Jordan Jumpman که بازیکن افسانه ای بسکتبال را در حال دانک زدن نشان می دهدT از مهمترین، آشناترین و با ارزش ترین لوگوها در دنیای ورزش می باشد.

اوایل این ماه، نایک اعتراض رسمیش را نسبت به لوگوی شخصی ستاره ی فوتبال امریکایی، Rob Gronkowski، که برای تیم پتریوتس بازی می کند، اعلام کرده است که از قضا، Gronkowski یکی از سخنگوهای نایک هم هست.
#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی1502071166_nike_0
این اعتراض از این جهت ابراز شده است که لوگوی “Gronk Nation” شباهت بسیار زیادی به لوگوی مشهور Jumpman دارد؛ در نگاه اول، دو لوگو تقریبا عین هم هستند، زیرا در هر دو یک فرد با دو پای باز و دستی بالا رفته که چیزی داخلش قرار دارد به نمایش درآمده است.
#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی
در بیانیه ای راجع به این اتفاق، وکیل Gronkowski می گوید: ما به این برند بسیار افتخار می کنیم و امیدواریم که مشکل به وجود آمده با شرکت نایک را با آرامش و کاملا دوستانه حل کنیم.
در ادامه می توانید دو لوگوی گفته شده را در کنار هم مشاهده کنید. آیا به نظر شما این دو لوگو شبیه به هم هستند؟