نایک فروشگاه مجازی خود را در آمازون افتتاح می کند

مدیر شرکت نایک تایید کرده که این شرکت در حال بررسی طرحی مشارکتی با آمازون است و البته به این موضوع اذعان داشته که در حال حاضر در مراحل ابتدایی این کار هستند و منتظر میزان بازدهی مدل اولیه فروشگاه هستند.
البته هم اکنون محصولات نایک چه به صورت مجوز دار و چه بدون مجوز در سایت آمازون خریداری می شوند اما با یک مشارکت دوطرفه نایک قادر خواهد بود که کنترل بهتری بر نحوه ی فروش و ارائه محصولاتش و نیز بهبود بهتر نام تجاری خود در سایت آمازون داشته باشد.
#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی
در ابتدای کار دسته بندی محدودی از محصولات نایک ارائه خواهد شد، در همین حین برنامه ریزی برای تغییری معنا دار در بازار صورت می گیرد. در واقع این مشارکت بخشی از تلاش آنها برای اصلاح تاکتیک های شکست خورده ی فروش به مانند فروش در فروشگاه ها به صورت فیزیکی است. البته باید به این نکته اشاره کرد که این می تواند خبر بدی برای فروشگاه های خرده فروشی به مانند DKS و HIBB باشد. مدیر این شرکت بر این عقیده است که این روش سهم از دست رفته ی آنها در بازار سال قبل را جبران کند.

نایک در چند ماه شرایط سختی را تجربه کرده است به طوری که در اواسط ماه جون مجبور به بر کنار کردن نزدیک به 1000 نفر از کارکنانش شده است و همچنین درآمد و قیمت سهام آنها نیز سیر نزولی داشته است.
#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی
هرچند که در هفته ی اخیر اخباری مبنی بر افزایش 5 درصدی درآمدهای این شرکت به گوش میرسد، به طوری که به عدد 8.7 میلیارد دلار سود دست پیدا کرده اند. همینطور ارزش سهام این شرکت 4 درصد رشد داشته است.
رقیب اصلی نایک یعنی آدیداس نیز در پی تعامل با آمازون برای داشتن یک صفحه ی متعلق به خود در این سایت است، هرچند که در حال حاضر به صورت رسمی آن را تایید نکرده اند.