کی اف سی با چالش فوتبالی، بازی را به اینستاگرام آورد

آیا بازی قدیمی “old Mattel hand-held” را به یاد می آورید؟ نسخه ای مدرن از یک بازی که در شرف ورود به عرصه رسانه های اجتماعی است.
کی اف سی از یک بازی ویدیویی فوتبال موسوم به چالش فوتبالی “Kentucky Fried” در اینستاگرام رونمایی کرد. همزمان با برگزاری مسابقه “college championship” در روز یازدهم ماه ژوئن و بازی پلی آف لیگ NFL، این برند قصد بیشترین بهره برداری از ورزش را دارد.
بازی مخصوص کی اف سی که آژانس تبلیغاتی Wieden + Kennedy به ساخت آن کمک کرده است، شامل 31 انیمیشن خواهد بود و البته برای کامل شدن به 35 اکانت اینستاگرام نیاز دارد. در ادامه یک طرح کلی از جزئیات بیشتری راجع به بازی فوق خبر می دهد:
.#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی


• این بازی در صفحه اینستاگرام کی اف سی کاری می کند تا thumbnailها تصویری از یک زمین فوتبال را شکل دهند. یک tab با عنوان “Start Here” بازیکنان را راهنمایی خواهد کرد.
• کاربران در صورت تمایل به دویدن از قسمت عنوان صفحه گزینه “play” را بر می گزینند..#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی
• آن ها سپس توسط یک نشانگر فاصله بازیکن با توپ، در زمین بازی هدایت می شوند. در ادامه کاربران پیش از انتخاب حرکت بعدی به تماشای replay امتیاز به دست آمده یا از دست رفته می نشینند.
• آن ها با تکرار فرآیند فوق، بازی را تا رسیدن به پیروزی ادامه می دهند..#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی
به گفته جرج فلیکس، مدیر تبلیغات کی اف سی در ایالات متحده آمریکا، این شرکت در صدد ایجاد امکان کسب یک تجربه بازی منحر به فرد با ترکیب عشق به فوتبال، مرغ سرخ کرده و رسانه های اجتماعی است. شور و هیجان فوتبالی “Kentucky Fried” از ویژگی های بومی اینستاگرام به روشی خلاقانه و خنده دار با امید به سرگرم کردن طرفداران برای ساعت ها در نهایت کار بهره می برد..#پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی#تبلیغات#آژانس تبلیغاتی#کانون تبلیغاتی#کانون پخش پیام بازرگانی#آژانس تبلیغاتی پخش پیام بازرگانی
از اقدام مشابه دیگر برند ها در اینستاگرام اطلاعی در دست نیست اما حداقل چنین اتفاقی در صنعت رستوران داری بی سابقه است اما دنیا همچنان نسبت به تماشای ادغام ویژگی های تعاملی با بازی های برند ها در اینستاگرام در سال 2017 علاقه نشان می دهد.
کی اف سی سابقه حضور همیشگی در پخش تلویزیونی ملی و منطقه ای مسابقات فوتبال به عنوان یک تبلیغ کننده را داشته است.